<<  Kurumsal Kimlik  >>
 

DOĞAN HAVALANDIRMA & BACA;  Konyada havalandırma ve baca sistemlerinin imalat ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

 

Hizmet halkamızın içinde;

 

Havalandırma sistemlerinin imalat ve montajı, kalorifer bacalarının imalat ve montajı, lokanta ve fırın bacalarının imalat ve montajı ile davlumbazların imalat ve montaj işleri yer almaktadır.

 

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların havalandırma ve baca sistemleri ihtiyaçları, profesyonel ekibimizle  başarıyla karşılanmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için uzman ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Misyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Vizyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak